סימאון סקסקובורגותסקי | הערות שוליים

הערות שוליים

  1. ^ Simeon Saxe-Coburg-Gotha Enthroned by Holy Synod, באתר סוכנות הידיעות הבולגרית, אוחזר ב-12 ביוני 2015 (באנגלית).



הקודם:
בוריס השלישי
מלכי בולגריה
23 באוגוסט 1943 - 16 בספטמבר 1946
הבא:
אין. המלוכה בוטלה במשאל עם.
הקודם:
איוון קוסטוב
ראשי ממשלת בולגריה
24 ביולי 2001 - 17 באוגוסט 2005
הבא:
סרגיי סטאנישב