שלי יחימוביץ'

שלי יחימוביץ'
שלי.jpg
לידה28 במרץ 1960 (בת 59)
כ"ט באדר ה'תש"ך
כפר סבא, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינהישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
השכלהאוניברסיטת בן-גוריון בנגב עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוקפוליטיקאית, עיתונאית, כתבת, סופרת עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגהמפלגת העבודה הישראלית עריכת הנתון בוויקינתונים
www.shelly.org.il
ראש האופוזיציה ה־12
9 במאי 201223 ביולי 2012
(10 שבועות ו-6 ימים)
5 בפברואר 201325 בנובמבר 2013
(42 שבועות)
1 בינואר 2019 – מכהנת
(16 שבועות ויומיים)
חברת כנסת
17 באפריל 2006 – מכהן
(13 שנים)
כנסות17 - 20
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

שלי רחל יחימוביץ' (נולדה ב-28 במרץ 1960, כ"ט באדר ה'תש"ך) היא פוליטיקאית ישראלית, חברת כנסת מטעם מפלגת העבודה המכהנת כראש האופוזיציה ויושבת ראש הוועדה לביקורת המדינה, כיהנה בעבר כיושבת ראש מפלגת העבודה. טרם כניסתה לפוליטיקה עבדה כעיתונאית, סופרת ואשת רדיו וטלוויזיה.