שאול מופז
English: Shaul Mofaz

  • שאול מופז
    secretary clinton meets with israeli deputy prime minister mofaz (7414559360) (cropped).jpg
    לידה 4 בנובמבר 1948 (בן 71)
    איראן 1925-1964איראן 1925-1964 טהראן, איראן עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    תאריך עלייה 1957
    השכלה אוניברסיטת בר-אילן עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, קצין עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה הליכוד, קדימה
    ראש האופוזיציה
    23 ביולי 2012 – 5 בפברואר 2013
    (28 שבועות ויומיים)
    שלי יחימוביץ'
    שלי יחימוביץ'
    משנה לראש הממשלה
    9 במאי 2012 – 19 ביולי 2012
    (10 שבועות ויומיים)
    ראש האופוזיציה
    2 באפריל 2012 – 9 במאי 2012
    (5 שבועות ו-3 ימים)
    ציפי לבני
    שלי יחימוביץ'
    סגן ראש הממשלה
    4 במאי 2006 – 31 במרץ 2009
    (שנתיים ו-47 שבועות)
    שר התחבורה
    4 במאי 2006 – 31 במרץ 2009
    (שנתיים ו-47 שבועות)
    מאיר שטרית
    ישראל כ"ץ
    שר הביטחון
    4 בנובמבר 2002 – 4 במאי 2006
    (3 שנים ו-26 שבועות)
    בנימין בן אליעזר
    עמיר פרץ
    חבר הכנסת
    17 באפריל 200631 במרץ 2015
    (9 שנים)
    כנסות 17 - 19
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg
    אלוף פיקוד המרכז, רחבעם זאבי (עם כומתה שחורה), וסמל שאול מופז, (לצידו בדגמ"ח צנחנים) בזמן מלחמת ההתשה בבקעת הירדן

    שאול מופז (נולד ב-4 בנובמבר 1948 בטהראן שבאיראן) הוא איש צבא ואיש ציבור ישראלי. כיהן בין היתר כרמטכ"ל ה-16 של צה"ל, כשר הביטחון ה-15, כחבר כנסת, כיו"ר מפלגת "קדימה", כיו"ר האופוזיציה וכשר בממשלות ישראל.

  • ביוגרפיה
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

שאול מופז
Secretary Clinton Meets With Israeli Deputy Prime Minister Mofaz (7414559360) (cropped).jpg
לידה 4 בנובמבר 1948 (בן 71)
איראן 1925-1964איראן 1925-1964 טהראן, איראן עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
תאריך עלייה 1957
השכלה אוניברסיטת בר-אילן עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוק פוליטיקאי, קצין עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה הליכוד, קדימה
ראש האופוזיציה
23 ביולי 2012 – 5 בפברואר 2013
(28 שבועות ויומיים)
משנה לראש הממשלה
9 במאי 2012 – 19 ביולי 2012
(10 שבועות ויומיים)
ראש האופוזיציה
2 באפריל 2012 – 9 במאי 2012
(5 שבועות ו-3 ימים)
סגן ראש הממשלה
4 במאי 2006 – 31 במרץ 2009
(שנתיים ו-47 שבועות)
שר התחבורה
4 במאי 2006 – 31 במרץ 2009
(שנתיים ו-47 שבועות)
שר הביטחון
4 בנובמבר 2002 – 4 במאי 2006
(3 שנים ו-26 שבועות)
חבר הכנסת
17 באפריל 200631 במרץ 2015
(9 שנים)
כנסות 17 - 19
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg
אלוף פיקוד המרכז, רחבעם זאבי (עם כומתה שחורה), וסמל שאול מופז, (לצידו בדגמ"ח צנחנים) בזמן מלחמת ההתשה בבקעת הירדן

שאול מופז (נולד ב-4 בנובמבר 1948 בטהראן שבאיראן) הוא איש צבא ואיש ציבור ישראלי. כיהן בין היתר כרמטכ"ל ה-16 של צה"ל, כשר הביטחון ה-15, כחבר כנסת, כיו"ר מפלגת "קדימה", כיו"ר האופוזיציה וכשר בממשלות ישראל.