רן כהן
English: Ran Cohen

  • רן כהן
    ran cohen.jpg
    לידה 20 ביוני 1938 (בן 81)
    בגדאד, עיראק
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    תאריך עלייה 16 באפריל 1950
    השכלה אוניברסיטת תל אביב
    עיסוק פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה מרצ, רצ, מחנה של"י עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה ר"צ, מרצ, יחד, מרצ-יחד
    שר התעשייה והמסחר ה־18
    6 ביולי 199924 ביוני 2000
    (50 שבועות ו-5 ימים)
    נתן שרנסקי
    אהוד ברק
    חבר הכנסת
    13 באוגוסט 198424 בפברואר 2009
    (24 שנים)
    כנסות 1117
    יו"ר הוועדה לענייני ביקורת המדינה ה־8
    8 ביולי 199622 ביולי 1997
    (שנה)
    דוד מגן
    יוסי כץ
    17 ביולי 200217 בפברואר 2003
    (30 שבועות ו-6 ימים)
    אמנון רובינשטיין
    אמנון כהן
    יו"ר הוועדה לזכויות הילד ה־3
    1 בפברואר 200517 באפריל 2006
    (שנה ו-10 שבועות)
    מיכאל מלכיאור
    שלי יחימוביץ'
    תפקידים בולטים
    • סגן שר הבינוי והשיכון
    • יו"ר מרצ
    • יו"ר מכון התקנים הישראלי
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    רן כהן (נולד ב-20 ביוני 1938) הוא אלוף-משנה בדימוס ופוליטיקאי ישראלי. כיהן כחבר הכנסת מטעם מפלגות רצ ומרצ (בשנים 19842009), כשר התעשייה והמסחר וכסגן שר הבינוי והשיכון. כיהן כיו"ר מכון התקנים הישראלי משנת 2011 עד מאי 2016.

  • ביוגרפיה
  • קריירה פוליטית
  • לאחר עזיבת הכנסת
  • חיים אישיים
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

רן כהן
Ran Cohen.JPG
לידה 20 ביוני 1938 (בן 81)
בגדאד, עיראק
מדינה ישראלישראל  ישראל
תאריך עלייה 16 באפריל 1950
השכלה אוניברסיטת תל אביב
עיסוק פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה מרצ, רצ, מחנה של"י עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה ר"צ, מרצ, יחד, מרצ-יחד
שר התעשייה והמסחר ה־18
6 ביולי 199924 ביוני 2000
(50 שבועות ו-5 ימים)
חבר הכנסת
13 באוגוסט 198424 בפברואר 2009
(24 שנים)
כנסות 1117
יו"ר הוועדה לענייני ביקורת המדינה ה־8
8 ביולי 199622 ביולי 1997
(שנה)
17 ביולי 200217 בפברואר 2003
(30 שבועות ו-6 ימים)
יו"ר הוועדה לזכויות הילד ה־3
1 בפברואר 200517 באפריל 2006
(שנה ו-10 שבועות)
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

רן כהן (נולד ב-20 ביוני 1938) הוא אלוף-משנה בדימוס ופוליטיקאי ישראלי. כיהן כחבר הכנסת מטעם מפלגות רצ ומרצ (בשנים 19842009), כשר התעשייה והמסחר וכסגן שר הבינוי והשיכון. כיהן כיו"ר מכון התקנים הישראלי משנת 2011 עד מאי 2016.