משה נסים
English: Moshe Nissim

  • משה נסים
    moshe nissim portrait 2007.jpg
    משה נסים, 2007
    לידה 10 באפריל 1935 (בן 84)
    ירושלים, פלשתינה (א"י) עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, עורך דין, פרקליט עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה ציונים כלליים, המפלגה הליברלית הישראלית, גח"ל, הליכוד
    סגן ראש ממשלת ישראל
    11 ביוני 199013 ביולי 1992
    (שנתיים ו-4 שבועות)
    שר המשפטים ה־8
    13 באוגוסט 198016 באפריל 1986
    (5 שנים ו-35 שבועות)
    שמואל תמיר
    יצחק מודעי
    שר האוצר ה־11
    16 באפריל 198622 בדצמבר 1988
    (שנתיים ו-35 שבועות)
    יצחק מודעי
    שמעון פרס
    שר התעשייה והמסחר ה־14
    3 ביולי 199013 ביולי 1992
    (שנתיים)
    אריאל שרון
    מיכאל חריש
    שר בלי תיק
    10 בינואר 197813 באוגוסט 1980
    (שנתיים ו-30 שבועות)
    22 בדצמבר 19887 ביולי 1990
    (שנה ו-28 שבועות)
    חבר הכנסת
    30 בנובמבר 19594 בספטמבר 1961
    (שנה ו-39 שבועות)
    17 בנובמבר 196917 ביוני 1996
    (26 שנים)
    כנסות ה־4, 713
    תפקידים בולטים
    • יו"ר סיעת הליכוד
    • יו"ר הנהלת הליכוד
    • יו"ר הנהלת המפלגה הליברלית
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    בנימין משה נסים (נולד ב-10 באפריל 1935) הוא חבר הכנסת ושר בממשלות ישראל לשעבר. חבר הכנסת הצעיר ביותר שנבחר אי פעם: החל את כהונתו הראשונה מעט לפני גיל 25. בהמשך עבד כעורך דין.

  • קורות חיים
  • קריירה פרטית
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

משה נסים
Moshe Nissim Portrait 2007.JPG
משה נסים, 2007
לידה 10 באפריל 1935 (בן 84)
ירושלים, פלשתינה (א"י) עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוק פוליטיקאי, עורך דין, פרקליט עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה ציונים כלליים, המפלגה הליברלית הישראלית, גח"ל, הליכוד
סגן ראש ממשלת ישראל
11 ביוני 199013 ביולי 1992
(שנתיים ו-4 שבועות)
שר המשפטים ה־8
13 באוגוסט 198016 באפריל 1986
(5 שנים ו-35 שבועות)
שר האוצר ה־11
16 באפריל 198622 בדצמבר 1988
(שנתיים ו-35 שבועות)
שר התעשייה והמסחר ה־14
3 ביולי 199013 ביולי 1992
(שנתיים)
שר בלי תיק
10 בינואר 197813 באוגוסט 1980
(שנתיים ו-30 שבועות)
22 בדצמבר 19887 ביולי 1990
(שנה ו-28 שבועות)
חבר הכנסת
30 בנובמבר 19594 בספטמבר 1961
(שנה ו-39 שבועות)
17 בנובמבר 196917 ביוני 1996
(26 שנים)
כנסות ה־4, 713
תפקידים בולטים
  • יו"ר סיעת הליכוד
  • יו"ר הנהלת הליכוד
  • יו"ר הנהלת המפלגה הליברלית
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

בנימין משה נסים (נולד ב-10 באפריל 1935) הוא חבר הכנסת ושר בממשלות ישראל לשעבר. חבר הכנסת הצעיר ביותר שנבחר אי פעם: החל את כהונתו הראשונה מעט לפני גיל 25. בהמשך עבד כעורך דין.