משה כחלון
English: Moshe Kahlon

משה כחלון
Kahlon MainPhoto.jpg
לידה19 בנובמבר 1960 (בן 58)
חדרה, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינהישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
השכלה
עיסוקפוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגההליכוד, כולנו בראשות משה כחלון עריכת הנתון בוויקינתונים
שר האוצר ה־25
14 במאי 2015 – מכהן
(4 שנים ו-26 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר התקשורת ה־29
31 במרץ 200918 במרץ 2013
(4 שנים)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר הרווחה והשירותים החברתיים ה־26
19 בינואר 201118 במרץ 2013
(שנתיים ו-8 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר הכלכלה והתעשייה ה־29
1 באוגוסט 201622 בינואר 2017
(25 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
חבר כנסת
17 בפברואר 20035 בפברואר 2013
(10 שנים)
31 במרץ 201529 בינואר 2016
(43 שבועות ו-4 ימים)
30 באפריל 2019 – מכהן
(28 שבועות ו-6 ימים)
כנסותה־1618, 20, 2122
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

משה כחלוֹן (נולד ב-19 בנובמבר 1960, כ"ט בחשוון ה'תשכ"א) הוא שר האוצר בממשלה ה-34 וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. קודם לכן כיהן גם כחבר כנסת מטעם מפלגת כולנו אותה הקים ועמד בראשה עד הבחירות לכנסת ה-22, כשר התקשורת וכשר הרווחה.