משה גפני
English: Moshe Gafni

  • משה גפני
    במליאת הכנסת, 2019
    במליאת הכנסת, 2019
    לידה 5 במאי 1952 (בן 67)
    י' באייר ה'תשי"ב
    תל אביב-יפו, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    עיסוק פוליטיקאי, רב עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה דגל התורה עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה יהדות התורה, דגל התורה
    חבר הכנסת
    21 בנובמבר 198813 ביולי 1992
    (3 שנים ו-33 שבועות)
    28 ביוני 199423 באוקטובר 1998
    (4 שנים ו-16 שבועות)
    שמואל הלפרט
    אברהם לייזרזון
    7 ביוני 1999 – מכהן
    (20 שנה)
    כנסות ה־12, ה־1314, ה־1522
    יו"ר ועדת הפנים ה־15
    2 במאי 200017 בפברואר 2003
    (שנתיים ו-41 שבועות)
    דוד אזולאי
    יורי שטרן
    יו"ר ועדת הכספים ה־17
    5 במאי 200910 באפריל 2013
    (4 שנים)
    אבישי ברוורמן
    ניסן סלומינסקי
    1 ביוני 2015 – מכהן
    (4 שנים ו-38 שבועות)
    ניסן סלומינסקי
    יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ה־10
    7 במאי 201331 במרץ 2015
    (שנה ו-46 שבועות)
    רונית תירוש
    אורי מקלב
    תפקידים בולטים
    • יו"ר מפלגת דגל התורה
    • חבר בוועדה למינוי דיינים כנציג הכנסת ה-18
    • סגן שר הדתות
    פרסים והוקרה
    פרס לח"כ יוצא מן הכלל של המכון הישראלי לדמוקרטיה (7 ביוני 2016) עריכת הנתון בוויקינתונים
    חתימה gafni sig.jpg עריכת הנתון בוויקינתונים
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg
    משה גפני

    משה רפאל גפני (נולד ב-י' באייר תשי"ב, 5 במאי 1952) הוא יושב ראש ומזכ"ל דגל התורה וחבר הכנסת מטעמה בסיעת יהדות התורה, מכהן כיו"ר ועדת הכספים. בעבר שימש כסגן שר הדתות וכיו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה.

  • ביוגרפיה
  • דעותיו
  • חיים אישיים
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

משה גפני
במליאת הכנסת, 2019
במליאת הכנסת, 2019
לידה 5 במאי 1952 (בן 67)
י' באייר ה'תשי"ב
תל אביב-יפו, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
עיסוק פוליטיקאי, רב עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה דגל התורה עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה יהדות התורה, דגל התורה
חבר הכנסת
21 בנובמבר 198813 ביולי 1992
(3 שנים ו-33 שבועות)
28 ביוני 199423 באוקטובר 1998
(4 שנים ו-16 שבועות)
7 ביוני 1999 – מכהן
(20 שנה)
כנסות ה־12, ה־1314, ה־1522
יו"ר ועדת הפנים ה־15
2 במאי 200017 בפברואר 2003
(שנתיים ו-41 שבועות)
יו"ר ועדת הכספים ה־17
5 במאי 200910 באפריל 2013
(4 שנים)
1 ביוני 2015 – מכהן
(4 שנים ו-38 שבועות)
יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ה־10
7 במאי 201331 במרץ 2015
(שנה ו-46 שבועות)
תפקידים בולטים
פרסים והוקרה
פרס לח"כ יוצא מן הכלל של המכון הישראלי לדמוקרטיה (7 ביוני 2016) עריכת הנתון בוויקינתונים
חתימה Gafni sig.jpg עריכת הנתון בוויקינתונים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg
משה גפני

משה רפאל גפני (נולד ב-י' באייר תשי"ב, 5 במאי 1952) הוא יושב ראש ומזכ"ל דגל התורה וחבר הכנסת מטעמה בסיעת יהדות התורה, מכהן כיו"ר ועדת הכספים. בעבר שימש כסגן שר הדתות וכיו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה.