יריב לוין
English: Yariv Levin

  • יריב לוין
    yariv levin.jpg
    לידה 22 ביוני 1969 (בן 50)
    ז' בתמוז ה'תשכ"ט
    ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, עורך דין, פרקליט עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה הליכוד, הליכוד - ישראל ביתנו
    www.yarivlevin.org.il
    שר התיירות
    14 במאי 2015 – מכהן
    (4 שנים ו-40 שבועות)
    תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו
    עוזי לנדאו
    ממלא מקום שר העלייה והקליטה
    23 בדצמבר 20189 בינואר 2019
    (18 ימים)
    תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו
    בנימין נתניהו
    יואב גלנט
    שר לביטחון פנים
    14 במאי 201525 במאי 2015
    (12 ימים)
    תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו
    יצחק אהרונוביץ'
    גלעד ארדן
    חבר הכנסת
    24 בפברואר 2009 – מכהן
    (11 שנים)
    כנסות ה־1822
    תפקידים בולטים
    • השר המקשר בין הממשלה לבין הכנסת
    • יושב ראש הקואליציה
    • יו"ר ועדת החוץ והביטחון
    • יו"ר ועדת הכנסת
    • יו"ר סיעת הליכוד
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    יריב גדעון לוין (נולד ב-22 ביוני 1969, ז' בתמוז ה'תשכ"ט), הוא שר התיירות וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. בעבר שימש יו"ר הקואליציה ויו"ר ועדת החוץ והביטחון, ולזמן קצר גם היה השר לביטחון הפנים. עורך דין במקצועו.

  • ביוגרפיה
  • עמדותיו
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

יריב לוין
Yariv Levin.JPG
לידה 22 ביוני 1969 (בן 50)
ז' בתמוז ה'תשכ"ט
ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוק פוליטיקאי, עורך דין, פרקליט עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה הליכוד, הליכוד - ישראל ביתנו
www.yarivlevin.org.il
שר התיירות
14 במאי 2015 – מכהן
(4 שנים ו-40 שבועות)
תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו
ממלא מקום שר העלייה והקליטה
23 בדצמבר 20189 בינואר 2019
(18 ימים)
תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו
שר לביטחון פנים
14 במאי 201525 במאי 2015
(12 ימים)
תחת ראש הממשלה בנימין נתניהו
חבר הכנסת
24 בפברואר 2009 – מכהן
(11 שנים)
כנסות ה־1822
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

יריב גדעון לוין (נולד ב-22 ביוני 1969, ז' בתמוז ה'תשכ"ט), הוא שר התיירות וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. בעבר שימש יו"ר הקואליציה ויו"ר ועדת החוץ והביטחון, ולזמן קצר גם היה השר לביטחון הפנים. עורך דין במקצועו.