יצחק לוי
English: Yitzhak Levy

  • יצחק לוי
    yitzhak levy.jpg
    הרב יצחק לוי, 1998
    לידה 6 ביוני 1947 (בן 72)
    מרוקו הצרפתיתמרוקו הצרפתית קזבלנקה, מרוקו הצרפתית (אנ') עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    תאריך עלייה 1957
    עיסוק פוליטיקאי, רב עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה מפד"ל עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה מפד"ל, ציונות דתית לאומית מתחדשת (אח"י), האיחוד הלאומי-מפד"ל
    שר האנרגיה והתשתיות ה־10
    18 ביוני 19968 ביולי 1996
    (3 שבועות)
    גונן שגב
    אריאל שרון
    שר התחבורה ה־22
    18 ביוני 199625 בפברואר 1998
    (שנה ו-36 שבועות)
    ישראל קיסר
    שאול יהלום
    שר החינוך, התרבות והספורט ה־13
    25 בפברואר 19986 ביולי 1999
    (שנה ו-18 שבועות)
    זבולון המר
    יוסי שריד
    השר לענייני דתות ה־16
    25 בפברואר 199813 בספטמבר 1998
    (28 שבועות ו-5 ימים)
    בנימין נתניהו
    אליהו סויסה
    שר הבינוי והשיכון ה־14
    6 ביולי 199912 ביולי 2000
    (שנה)
    בנימין נתניהו
    בנימין בן-אליעזר
    שר בלי תיק
    8 באפריל 200218 בספטמבר 2002
    (23 שבועות ו-3 ימים)
    שר התיירות ה־12
    18 בספטמבר 200228 בפברואר 2003
    (23 שבועות ו-3 ימים)
    בנימין אלון
    בנימין אלון
    חבר הכנסת
    21 בנובמבר 198815 ביולי 1999
    (10 שנים)
    נחום לנגנטל
    17 בפברואר 200324 בפברואר 2009
    (6 שנים)
    כנסות ה־1215, 1617
    יו"ר ועדת האתיקה ה־6
    12 בדצמבר 199013 ביולי 1992
    (שנה ו-30 שבועות)
    אברהם ורדיגר
    חיים אורון
    תפקידים בולטים
    • סגן שר במשרד ראש הממשלה
    • סגן יושב ראש הכנסת
    • יו"ר המפד"ל
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    הרב יצחק לוי (נולד ב-6 ביוני 1947) הוא איש ציבור ישראלי, היה יושב-ראש המפד"ל, חבר הכנסת ושר מטעמה וחבר הכנסת מטעם האיחוד הלאומי.

  • ביוגרפיה
  • פעילות פוליטית
  • חוקים שיזם
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

יצחק לוי
Yitzhak Levy.jpg
הרב יצחק לוי, 1998
לידה 6 ביוני 1947 (בן 72)
מרוקו הצרפתיתמרוקו הצרפתית קזבלנקה, מרוקו הצרפתית (אנ') עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
תאריך עלייה 1957
עיסוק פוליטיקאי, רב עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה מפד"ל עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה מפד"ל, ציונות דתית לאומית מתחדשת (אח"י), האיחוד הלאומי-מפד"ל
שר האנרגיה והתשתיות ה־10
18 ביוני 19968 ביולי 1996
(3 שבועות)
שר התחבורה ה־22
18 ביוני 199625 בפברואר 1998
(שנה ו-36 שבועות)
שר החינוך, התרבות והספורט ה־13
25 בפברואר 19986 ביולי 1999
(שנה ו-18 שבועות)
השר לענייני דתות ה־16
25 בפברואר 199813 בספטמבר 1998
(28 שבועות ו-5 ימים)
שר הבינוי והשיכון ה־14
6 ביולי 199912 ביולי 2000
(שנה)
שר בלי תיק
8 באפריל 200218 בספטמבר 2002
(23 שבועות ו-3 ימים)
שר התיירות ה־12
18 בספטמבר 200228 בפברואר 2003
(23 שבועות ו-3 ימים)
חבר הכנסת
21 בנובמבר 198815 ביולי 1999
(10 שנים)
17 בפברואר 200324 בפברואר 2009
(6 שנים)
כנסות ה־1215, 1617
יו"ר ועדת האתיקה ה־6
12 בדצמבר 199013 ביולי 1992
(שנה ו-30 שבועות)
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

הרב יצחק לוי (נולד ב-6 ביוני 1947) הוא איש ציבור ישראלי, היה יושב-ראש המפד"ל, חבר הכנסת ושר מטעמה וחבר הכנסת מטעם האיחוד הלאומי.