יצחק וקנין

  • יצחק וקנין
    yitzhak vaknin.jpg
    יצחק וקנין, 2013
    לידה 12 במאי 1958 (בן 61)
    כ"ב באייר ה'תשי"ח
    ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    עיסוק פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה מפלגת ש"ס עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה ש"ס
    חבר הכנסת
    17 ביוני 199630 באפריל 2019
    (22 שנים)
    כנסות 1420
    יושב ראש ועדת האתיקה ה־13
    17 במאי 20115 בפברואר 2013
    (שנה ו-37 שבועות)
    שלי יחימוביץ'
    יצחק כהן
    18 ביוני 20151 בינואר 2019
    (3 שנים ו-28 שבועות)
    יצחק כהן
    איל בן ראובן
    השר לשירותי דת
    1 בינואר 2019 – מכהן
    (שנה ו-11 שבועות)
    אריה דרעי
    תפקידים בולטים
    • סגן שר העבודה והרווחה
    • סגן שר התקשורת
    • סגן יושב ראש הכנסת
    • יושב ראש הלובי החקלאי
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    יצחק וקנין (נולד ב-12 במאי 1958 כ"ב באייר ה'תשי"ח) הוא השר לשירותי דת ולשעבר חבר הכנסת מטעם סיעת ש"ס; בעבר היה סגן יושב ראש הכנסת, יו"ר ועדת האתיקה, יושב ראש הלובי החקלאי וסגן שר בממשלת ישראל.

  • ביוגרפיה
  • קריירה פוליטית
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

יצחק וקנין
Yitzhak Vaknin.jpg
יצחק וקנין, 2013
לידה 12 במאי 1958 (בן 61)
כ"ב באייר ה'תשי"ח
ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
עיסוק פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה מפלגת ש"ס עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה ש"ס
חבר הכנסת
17 ביוני 199630 באפריל 2019
(22 שנים)
כנסות 1420
יושב ראש ועדת האתיקה ה־13
17 במאי 20115 בפברואר 2013
(שנה ו-37 שבועות)
18 ביוני 20151 בינואר 2019
(3 שנים ו-28 שבועות)
השר לשירותי דת
1 בינואר 2019 – מכהן
(שנה ו-11 שבועות)
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

יצחק וקנין (נולד ב-12 במאי 1958 כ"ב באייר ה'תשי"ח) הוא השר לשירותי דת ולשעבר חבר הכנסת מטעם סיעת ש"ס; בעבר היה סגן יושב ראש הכנסת, יו"ר ועדת האתיקה, יושב ראש הלובי החקלאי וסגן שר בממשלת ישראל.