יוסף ספיר
English: Yosef Sapir

  • יוסף ספיר
    yosef sapir 1946 d841-096.jpg
    יוסף ספיר, 1946
    לידה 27 בינואר 1902
    יפו, ארץ ישראל, האימפריה העות'מאנית
    פטירה 26 בפברואר 1972 (בגיל 70)
    סידני, אוסטרליה
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    מקום קבורה בית הקברות סגולה, פתח תקווה
    עיסוק פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה גח"ל עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה הציונים הכלליים, המפלגה הליברלית, גח"ל
    שר הבריאות ה־3
    24 בדצמבר 195229 בדצמבר 1952
    (6 ימים)
    יוסף בורג
    יוסף סרלין
    שר התחבורה ה־6
    29 בדצמבר 195229 ביוני 1955
    (שנתיים ו-26 שבועות)
    יוסף סרלין
    זלמן ארן
    שר המסחר והתעשייה ה־9
    15 בדצמבר 19696 באוגוסט 1970
    (33 שבועות ו-4 ימים)
    זאב שרף
    פנחס ספיר
    שר בלי תיק
    5 ביוני 196715 בדצמבר 1969
    (שנתיים ו-27 שבועות)
    חבר הכנסת
    14 בפברואר 194926 בפברואר 1972
    (23 שנים)
    כנסות 1 - 7
    יו"ר ועדת הפנים ה־2
    1 בנובמבר 19501952
    בנימין מינץ
    נחום חת
    ראש עיריית פתח תקווה ה־2
    19401951
    (כ־11 שנים)
    שלמה שטמפפר
    מרדכי קראוסמן
    יו"ר מרכז השלטון המקומי ה־6
    19471948
    אברהם קרן
    דוד ברמן ←
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    יוסף ספיר (27 בינואר 190226 בפברואר 1972) היה שר בממשלות ישראל, מראשי מפלגת הציונים הכלליים, ממקימי המפלגה הליברלית וגוש חרות ליברלים (גח"ל).

  • ביוגרפיה
  • כתביו
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

יוסף ספיר
Yosef Sapir 1946 D841-096.jpg
יוסף ספיר, 1946
לידה 27 בינואר 1902
יפו, ארץ ישראל, האימפריה העות'מאנית
פטירה 26 בפברואר 1972 (בגיל 70)
סידני, אוסטרליה
מדינה ישראלישראל  ישראל
מקום קבורה בית הקברות סגולה, פתח תקווה
עיסוק פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה גח"ל עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה הציונים הכלליים, המפלגה הליברלית, גח"ל
שר הבריאות ה־3
24 בדצמבר 195229 בדצמבר 1952
(6 ימים)
שר התחבורה ה־6
29 בדצמבר 195229 ביוני 1955
(שנתיים ו-26 שבועות)
שר המסחר והתעשייה ה־9
15 בדצמבר 19696 באוגוסט 1970
(33 שבועות ו-4 ימים)
שר בלי תיק
5 ביוני 196715 בדצמבר 1969
(שנתיים ו-27 שבועות)
חבר הכנסת
14 בפברואר 194926 בפברואר 1972
(23 שנים)
כנסות 1 - 7
יו"ר ועדת הפנים ה־2
1 בנובמבר 19501952
ראש עיריית פתח תקווה ה־2
19401951
(כ־11 שנים)
יו"ר מרכז השלטון המקומי ה־6
19471948
דוד ברמן ←
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

יוסף ספיר (27 בינואר 190226 בפברואר 1972) היה שר בממשלות ישראל, מראשי מפלגת הציונים הכלליים, ממקימי המפלגה הליברלית וגוש חרות ליברלים (גח"ל).