יובל שטייניץ

יובל שטייניץ
יובל שטייניץ.jpg
לידה10 באפריל 1958 (בן 61)
כ' בניסן ה'תשי"ח
ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינהישראלישראל  ישראל
השכלההאוניברסיטה העברית בירושלים, אוניברסיטת תל אביב עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוקפוליטיקאי, מורה, פילוסוף, איש חינוך, מרצה באוניברסיטה עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגההליכוד, הליכוד - ישראל ביתנו
שר האנרגיה ה־22
14 במאי 2015 – מכהן
(4 שנים ו-9 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר לנושאים אסטרטגיים ה־4
18 במרץ 201314 במאי 2015
(שנתיים ו-8 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר לענייני מודיעין ה־2
18 במרץ 201314 במאי 2015
(שנתיים ו-8 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר המופקד על יחסים בינלאומיים
18 במרץ 201314 במאי 2015
(שנתיים ו-8 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר האוצר ה־23
31 במרץ 200918 במרץ 2013
(4 שנים)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
חבר הכנסת
7 ביוני 1999 – מכהן
(20 שנים)
כנסות1521
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

יובל שטייניץ (נולד ב-10 באפריל 1958) הוא שר האנרגיה, האחראי על הוועדה לאנרגיה אטומית וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. כיהן כשר האוצר וכשר לנושאים אסטרטגיים וענייני מודיעין. דוקטור לפילוסופיה, ובעבר מרצה בכיר לפילוסופיה באוניברסיטת חיפה.