חיים קורפו
English: Haim Corfu

  • חיים קורפו
    קורפו
    תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן.
    נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
    לידה 6 בינואר 1921
    ירושלים, פלשתינה (א"י)
    פטירה 23 בפברואר 2015 (בגיל 94)
    המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא – תל השומר
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    מקום קבורה הר המנוחות, ירושלים
    השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים
    עיסוק פוליטיקאי, כדורגלן עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה הליכוד, גח"ל
    שר התחבורה ה־19
    5 באוגוסט 198122 בדצמבר 1988
    (7 שנים ו-20 שבועות)
    חיים לנדאו
    משה קצב
    חבר הכנסת
    17 בנובמבר 196914 באפריל 1992
    (22 שנים)
    כנסות 712
    יו"ר ועדת הכנסת ה־13
    23 בינואר 198914 באפריל 1992
    (3 שנים ו-11 שבועות)
    מיכאל רייסר
    אלי גולדשמידט
    יו"ר רשות שדות התעופה
    19921996
    (כ־4 שנים)
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    חיים קורפו (6 בינואר 192123 בפברואר 2015) היה חבר הכנסת ושר מטעם סיעות הליכוד וגח"ל. עורך דין במקצועו.

  • ביוגרפיה
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים