זאב בוים
English: Ze'ev Boim

  • זאב בוים
    zevik boim.jpg
    לידה 30 באפריל 1943
    ניסן ה'תש"ג
    ירושלים, המנדט הבריטי עריכת הנתון בוויקינתונים
    פטירה 18 במרץ 2011 (בגיל 67)
    אדר ב' ה'תשע"א
    מילווקי, ארצות הברית עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    מקום קבורה בית העלמין, בנימינה
    השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, איש חינוך, סופר עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה קדימה, הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה ליכוד-גשר-צומת, ליכוד-צומת, הליכוד, קדימה
    שר הבינוי והשיכון ה־19
    18 בינואר 20064 במאי 2006
    (15 שבועות ויומיים)
    יצחק הרצוג
    מאיר שטרית
    4 ביולי 200731 במרץ 2009
    (שנה ו-38 שבועות)
    מאיר שטרית
    אריאל אטיאס
    שר החקלאות ופיתוח הכפר ה־26
    18 בינואר 20064 במאי 2006
    (15 שבועות ויומיים)
    אהוד אולמרט
    שלום שמחון
    שר העלייה והקליטה ה־17
    4 במאי 20064 ביולי 2007
    (שנה ו-8 שבועות)
    ציפי לבני
    יעקב אדרי
    חבר הכנסת
    17 ביוני 19967 ביוני 1999
    (3 שנים)
    31 ביולי 200018 במרץ 2011
    (10 שנים)
    כנסות 14, 15 - 18
    ראש עיריית קריית גת ה־4
    19861996
    (כ־10 שנים)
    דוד מגן
    אלברט ארז
    תפקידים בולטים
    • סגן שר הביטחון
    • יו"ר הקואליציה
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    זאב דוד (זאביק) בוים (30 באפריל 1943 - 18 במרץ 2011) היה חבר כנסת ושר בממשלות ישראל.

  • ביוגרפיה
  • קריירה פוליטית
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

זאב בוים
Zevik Boim.jpg
לידה 30 באפריל 1943
ניסן ה'תש"ג
ירושלים, המנדט הבריטי עריכת הנתון בוויקינתונים
פטירה 18 במרץ 2011 (בגיל 67)
אדר ב' ה'תשע"א
מילווקי, ארצות הברית עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
מקום קבורה בית העלמין, בנימינה
השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוק פוליטיקאי, איש חינוך, סופר עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה קדימה, הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה ליכוד-גשר-צומת, ליכוד-צומת, הליכוד, קדימה
שר הבינוי והשיכון ה־19
18 בינואר 20064 במאי 2006
(15 שבועות ויומיים)
4 ביולי 200731 במרץ 2009
(שנה ו-38 שבועות)
שר החקלאות ופיתוח הכפר ה־26
18 בינואר 20064 במאי 2006
(15 שבועות ויומיים)
שר העלייה והקליטה ה־17
4 במאי 20064 ביולי 2007
(שנה ו-8 שבועות)
חבר הכנסת
17 ביוני 19967 ביוני 1999
(3 שנים)
31 ביולי 200018 במרץ 2011
(10 שנים)
כנסות 14, 15 - 18
ראש עיריית קריית גת ה־4
19861996
(כ־10 שנים)
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

זאב דוד (זאביק) בוים (30 באפריל 1943 - 18 במרץ 2011) היה חבר כנסת ושר בממשלות ישראל.