דליה איציק
English: Dalia Itzik

  • דליה איציק
    dalya itzik 1.png
    לידה 20 באוקטובר 1952 (בת 67)
    א' בחשוון ה'תשי"ג
    ירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    השכלה
    • האוניברסיטה העברית בירושלים
    • המרכז הבינתחומי הרצליה עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאית, חברת איגוד מקצועי, מחנכת עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה קדימה, העבודה עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה העבודה, ישראל אחת, עבודה-מימד, העבודה-מימד-עם אחד, קדימה
    יושבת הראש ה־15 של הכנסת
    4 במאי 200624 בפברואר 2009
    (שנתיים ו-42 שבועות)
    ראובן ריבלין
    ראובן ריבלין
    כנסות ה־17
    השרה לאיכות הסביבה ה־7
    בממשלה ה־28
    6 ביולי 19997 במרץ 2001
    (שנה ו-35 שבועות)
    רפאל איתן
    צחי הנגבי
    שרת התעשייה והמסחר ה־20
    בממשלה ה־29
    7 במרץ 20013 בנובמבר 2002
    (שנה ו-34 שבועות)
    אהוד ברק
    אריאל שרון
    שרת התקשורת ה־26
    בממשלה ה־30
    10 בינואר 200523 בנובמבר 2005
    (45 שבועות ו-3 ימים)
    אהוד אולמרט
    אברהם הירשזון
    חברת הכנסת
    13 ביולי 199217 בינואר 2006
    (13 שנים)
    17 באפריל 20065 בפברואר 2013
    (6 שנים ו-42 שבועות)
    כנסות 1316, 1718
    יו"ר ועדת החינוך והתרבות ה־10
    27 בפברואר 199517 ביוני 1996
    (שנה ו-15 שבועות)
    מיכאל בר-זוהר
    אברהם בורג
    יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ה־1
    13 בינואר 199719 באוקטובר 1998
    (שנה ו-39 שבועות)
    מיכאל נודלמן
    מ"מ נשיא מדינת ישראל ונשיאה בפועל
    25 בינואר 200715 ביולי 2007
    (24 שבועות ו-4 ימים)
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    דליה איציק (נולדה ב-20 באוקטובר 1952) היא פוליטיקאית ישראלית. כיהנה כיושבת ראש הכנסת ה-17, כשרה וכחברת כנסת מטעם סיעות קדימה והעבודה.

    במהלך 2007, לאחר שוועדת הכנסת אישרה את בקשת הנבצרות הזמנית של הנשיא משה קצב, מילאה את תפקידו של נשיא המדינה במשך כחצי שנה. זאת, מתוקף תפקידו של יושב ראש הכנסת כממלא מקום נשיא המדינה.

  • ראשית חייה והשכלה
  • קריירה פוליטית
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

דליה איציק
Dalya Itzik 1.png
לידה 20 באוקטובר 1952 (בת 67)
א' בחשוון ה'תשי"ג
ירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
השכלה
עיסוק פוליטיקאית, חברת איגוד מקצועי, מחנכת עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה קדימה, העבודה עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה העבודה, ישראל אחת, עבודה-מימד, העבודה-מימד-עם אחד, קדימה
יושבת הראש ה־15 של הכנסת
4 במאי 200624 בפברואר 2009
(שנתיים ו-42 שבועות)
כנסות ה־17
השרה לאיכות הסביבה ה־7
בממשלה ה־28
6 ביולי 19997 במרץ 2001
(שנה ו-35 שבועות)
שרת התעשייה והמסחר ה־20
בממשלה ה־29
7 במרץ 20013 בנובמבר 2002
(שנה ו-34 שבועות)
שרת התקשורת ה־26
בממשלה ה־30
10 בינואר 200523 בנובמבר 2005
(45 שבועות ו-3 ימים)
חברת הכנסת
13 ביולי 199217 בינואר 2006
(13 שנים)
17 באפריל 20065 בפברואר 2013
(6 שנים ו-42 שבועות)
כנסות 1316, 1718
יו"ר ועדת החינוך והתרבות ה־10
27 בפברואר 199517 ביוני 1996
(שנה ו-15 שבועות)
יו"ר ועדת המדע והטכנולוגיה ה־1
13 בינואר 199719 באוקטובר 1998
(שנה ו-39 שבועות)
מ"מ נשיא מדינת ישראל ונשיאה בפועל
25 בינואר 200715 ביולי 2007
(24 שבועות ו-4 ימים)
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

דליה איציק (נולדה ב-20 באוקטובר 1952) היא פוליטיקאית ישראלית. כיהנה כיושבת ראש הכנסת ה-17, כשרה וכחברת כנסת מטעם סיעות קדימה והעבודה.

במהלך 2007, לאחר שוועדת הכנסת אישרה את בקשת הנבצרות הזמנית של הנשיא משה קצב, מילאה את תפקידו של נשיא המדינה במשך כחצי שנה. זאת, מתוקף תפקידו של יושב ראש הכנסת כממלא מקום נשיא המדינה.