דוד הכהן (חבר הכנסת)
English: David Hacohen

  • דוד הכהן
    hacohen david.jpeg
    לידה 20 באוקטובר 1898
    הומל, האימפריה הרוסית עריכת הנתון בוויקינתונים
    פטירה 19 בפברואר 1984 (בגיל 85)
    ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    תאריך עלייה 1907
    מקום קבורה בית העלמין, בנימינה
    השכלה בית הספר לכלכלה של לונדון עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, דיפלומט, כלכלן עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה מפא"י, המערך הראשון, עבודה
    חבר הכנסת
    14 בפברואר 19491 בדצמבר 1953
    (4 שנים ו-41 שבועות)
    15 באוגוסט 195517 בנובמבר 1969
    (14 שנים)
    כנסות 1 - 2, 3 - 6
    יו"ר ועדת החוץ והביטחון ה־2
    17 בדצמבר 196317 בנובמבר 1969
    (5 שנים ו-48 שבועות)
    מאיר ארגוב
    חיים יוסף צדוק
    שגריר ישראל בבורמה ה־1
    נובמבר 1953אוגוסט 1955
    (כשנה ו-39 שבועות)
    מרדכי גזית
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg
    במדי הצבא העותמאני

    דוד הכהן (20 באוקטובר 189819 בפברואר 1984) היה ממנהיגי היישוב בתקופת טרום המדינה, חבר הכנסת, מדינאי ודיפלומט בימי ראשית המדינה.

  • ביוגרפיה
  • משפחה
  • הכרה והנצחה
  • ספריו
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

דוד הכהן
Hacohen david.jpeg
לידה 20 באוקטובר 1898
הומל, האימפריה הרוסית עריכת הנתון בוויקינתונים
פטירה 19 בפברואר 1984 (בגיל 85)
ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
תאריך עלייה 1907
מקום קבורה בית העלמין, בנימינה
השכלה בית הספר לכלכלה של לונדון עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוק פוליטיקאי, דיפלומט, כלכלן עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה מפא"י, המערך הראשון, עבודה
חבר הכנסת
14 בפברואר 19491 בדצמבר 1953
(4 שנים ו-41 שבועות)
15 באוגוסט 195517 בנובמבר 1969
(14 שנים)
כנסות 1 - 2, 3 - 6
יו"ר ועדת החוץ והביטחון ה־2
17 בדצמבר 196317 בנובמבר 1969
(5 שנים ו-48 שבועות)
שגריר ישראל בבורמה ה־1
נובמבר 1953אוגוסט 1955
(כשנה ו-39 שבועות)
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg
במדי הצבא העותמאני

דוד הכהן (20 באוקטובר 189819 בפברואר 1984) היה ממנהיגי היישוב בתקופת טרום המדינה, חבר הכנסת, מדינאי ודיפלומט בימי ראשית המדינה.