דוד אזולאי
English: David Azulai

דוד אזולאי
David Azulai.jpg
דוד אזולאי, מאי 2015
לידה5 במאי 1954
ב' באייר ה'תשי"ד
מקנס, מרוקו
פטירה30 באוקטובר 2018 (בגיל 64)
כ"א בחשוון ה'תשע"ט
חיפה, ישראל
מדינהישראלישראל  ישראל
תאריך עלייה1963
מקום קבורהבית הקברות סנהדריה, ירושלים
עיסוקפוליטיקאי, איש חינוך עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגהש"ס
השר לשירותי דת ה־25
14 במאי 201530 באוקטובר 2018
(3 שנים ו-24 שבועות)
חבר הכנסת
17 ביוני 199614 במרץ 2018
(21 שנים)
כנסותה־1420
יו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה ה־14
20 ביולי 19992 במאי 2001
(שנה ו-41 שבועות)
6 במאי 200918 במאי 2011
(שנתיים)
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

דוד אזולאי (5 במאי 1954, ב' באייר ה'תשי"ד30 באוקטובר 2018, כ"א בחשוון ה'תשע"ט) היה השר לשירותי דת בממשלת ישראל ה־34 וחבר הכנסת מטעם סיעת ש"ס במשך כ-22 שנה. שימש בכנסת ה־15, ובכנסת ה־18 כיושב ראש ועדת הפנים והגנת הסביבה (עד 2011), ולאחר מכן, כיושב ראש הוועדה לפניות הציבור. היה גם יושב ראש ועדת משנה לנושא ביטחון פנים.