גלעד ארדן
English: Gilad Erdan

גלעד ארדן
ארדן, 2014
גלעד ארדן, 2014
לידה30 בספטמבר 1970 (בן 49)
כ"ט באלול ה'תש"ל
אשקלון, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
שם מלאגלעד מנשה ארדן
מדינהישראלישראל  ישראל
השכלה
עיסוקפוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגההליכוד
שר לביטחון פנים
25 במאי 2015 – מכהן
(4 שנים ו-28 שבועות)
שר לנושאים אסטרטגיים והסברה
25 במאי 2015 – מכהן
(4 שנים ו-28 שבועות)
שר הפנים
5 בנובמבר 201414 במאי 2015
(27 שבועות ויומיים)
שר התקשורת
18 במרץ 20135 בנובמבר 2014
(שנה ו-33 שבועות)
שר להגנת העורף
18 במרץ 201330 ביוני 2014
(שנה ו-14 שבועות)
שר להגנת הסביבה
31 במרץ 200918 במרץ 2013
(4 שנים)
חבר הכנסת
17 בפברואר 2003 – מכהן
(16 שנים)
כנסות1622
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

גלעד מנשה אֶרְדָן (נולד ב-30 בספטמבר 1970 כ"ט באלול ה'תש"ל) הוא השר לביטְחון הפנים, והשר לנושאים אסטרטגיים והסברה, חבר הקבינט המדיני-ביטחוני וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. בעברו כיהן בין היתר כשר הפנים, כשר התקשורת, כשר להגנת העורף וכשר להגנת הסביבה. עורך דין במקצועו.