גדעון פת
English: Gideon Patt

  • גדעון פת
    gideon patt 1980 crop.jpg
    גדעון פת, 1980
    לידה 22 בפברואר 1933 (בן 87)
    ירושלים, פלשתינה (א"י)
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    השכלה אוניברסיטת ניו יורק
    עיסוק כלכלן, פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה הליכוד, גח"ל
    שר הבינוי והשיכון ה־9
    20 ביוני 197715 בינואר 1979
    (שנה ו-29 שבועות)
    שלמה חזן
    דוד לוי
    שר התעשייה, המסחר והתיירות ה־12
    (שר התיירות עד 11 באוגוסט 1981, אחריו: אברהם שריר)
    15 בינואר 197913 בספטמבר 1984
    (5 שנים ו-34 שבועות)
    יגאל הורביץ
    אריאל שרון
    שר המדע והפיתוח ה־2
    13 בספטמבר 198422 בדצמבר 1988
    (4 שנים ו-14 שבועות)
    יובל נאמן
    עזר ויצמן
    שר התיירות ה־4
    22 בדצמבר 198813 ביולי 1992
    (3 שנים ו-29 שבועות)
    אברהם שריר
    עוזי ברעם
    חבר הכנסת
    29 בינואר 197017 ביוני 1996
    (26 שנים)
    כנסות 7 - 13
    יו"ר ועדת הכלכלה ה־11
    27 ביולי 19924 באוגוסט 1993
    (שנה)
    שושנה ארבלי-אלמוזלינו
    צחי הנגבי
    1 באוגוסט 199431 באוגוסט 1995
    (שנה)
    צחי הנגבי
    אלי גולדשמידט
    תפקידים בולטים
    • נשיא הבונדס
    • נשיא המועצה לישראל יפה
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    גדעון פת (נולד ב-22 בפברואר 1933) כיהן כשר בממשלות ישראל, חבר הכנסת לשעבר, חבר הנהלת הליכוד, וחבר מרכז "מכבי" בישראל. בוגר אוניברסיטת ניו יורק ובמקצועו כלכלן.

  • ביוגרפיה
  • חיים אישיים
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים

גדעון פת
Gideon Patt 1980 crop.jpg
גדעון פת, 1980
לידה 22 בפברואר 1933 (בן 87)
ירושלים, פלשתינה (א"י)
מדינה ישראלישראל  ישראל
השכלה אוניברסיטת ניו יורק
עיסוק כלכלן, פוליטיקאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה הליכוד, גח"ל
שר הבינוי והשיכון ה־9
20 ביוני 197715 בינואר 1979
(שנה ו-29 שבועות)
שר התעשייה, המסחר והתיירות ה־12
(שר התיירות עד 11 באוגוסט 1981, אחריו: אברהם שריר)
15 בינואר 197913 בספטמבר 1984
(5 שנים ו-34 שבועות)
שר המדע והפיתוח ה־2
13 בספטמבר 198422 בדצמבר 1988
(4 שנים ו-14 שבועות)
שר התיירות ה־4
22 בדצמבר 198813 ביולי 1992
(3 שנים ו-29 שבועות)
חבר הכנסת
29 בינואר 197017 ביוני 1996
(26 שנים)
כנסות 7 - 13
יו"ר ועדת הכלכלה ה־11
27 ביולי 19924 באוגוסט 1993
(שנה)
1 באוגוסט 199431 באוגוסט 1995
(שנה)
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

גדעון פת (נולד ב-22 בפברואר 1933) כיהן כשר בממשלות ישראל, חבר הכנסת לשעבר, חבר הנהלת הליכוד, וחבר מרכז "מכבי" בישראל. בוגר אוניברסיטת ניו יורק ובמקצועו כלכלן.