ארי אנקוריון
English: Ari Ankorion

  • ארי אנקוריון
    תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן. נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
    תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן.
    נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
    לידה 2 באוקטובר 1908
    תשרי ה'תרס"ט
    קאלאווריה, ליטא, האימפריה הרוסית עריכת הנתון בוויקינתונים
    פטירה 11 במרץ 1986 (בגיל 77)
    אדר ה'תשמ"ו
    ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    תאריך עלייה 1933
    השכלה אוניברסיטת קובנה, בית הספר הגבוה למדעי הכלכלה והחברה בלונדון
    עיסוק עיתונאי, פוליטיקאי, סופר, עורך דין, פרקליט עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה מפא"י עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה מפא"י, המערך השני
    חבר הכנסת
    7 ביולי 196522 בנובמבר 1965
    (19 שבועות ו-6 ימים)
    26 בפברואר 196913 ביוני 1977
    (8 שנים ו-15 שבועות)
    כנסות 5, 6 - 8
    יו"ר ועדת הכנסת ה־6
    16 במאי 197213 ביוני 1977
    (5 שנים)
    ברוך אזניה
    יצחק ברמן
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    ארי אנקוריון (2 באוקטובר 1908 - 11 במרץ 1986) היה עורך דין ועיתונאי ישראלי שכיהן כחבר כנסת מטעם מפא"י בשנת 1965 ובשנים 19691977.

  • ביוגרפיה
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

ארי אנקוריון
תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן. נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן.
נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
לידה 2 באוקטובר 1908
תשרי ה'תרס"ט
קאלאווריה, ליטא, האימפריה הרוסית עריכת הנתון בוויקינתונים
פטירה 11 במרץ 1986 (בגיל 77)
אדר ה'תשמ"ו
ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראלישראל  ישראל
תאריך עלייה 1933
השכלה אוניברסיטת קובנה, בית הספר הגבוה למדעי הכלכלה והחברה בלונדון
עיסוק עיתונאי, פוליטיקאי, סופר, עורך דין, פרקליט עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה מפא"י עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה מפא"י, המערך השני
חבר הכנסת
7 ביולי 196522 בנובמבר 1965
(19 שבועות ו-6 ימים)
26 בפברואר 196913 ביוני 1977
(8 שנים ו-15 שבועות)
כנסות 5, 6 - 8
יו"ר ועדת הכנסת ה־6
16 במאי 197213 ביוני 1977
(5 שנים)
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

ארי אנקוריון (2 באוקטובר 1908 - 11 במרץ 1986) היה עורך דין ועיתונאי ישראלי שכיהן כחבר כנסת מטעם מפא"י בשנת 1965 ובשנים 19691977.