אופיר אקוניס
English: Ofir Akunis

אופיר אקוניס
אופיר אקוניס.jpg
לידה28 במאי 1973 (בן 46)
כ"ו באייר ה'תשל"ג
תל־אביב–יפו, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינהישראלישראל  ישראל
השכלההגימנסיה העברית "הרצליה" עריכת הנתון בוויקינתונים
עיסוקפוליטיקאי, עיתונאי עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגההליכוד, הליכוד - ישראל ביתנו
ofirakunis.co.il
שר המדע והטכנולוגיה
2 בספטמבר 2015 – מכהן
(3 שנים ו-45 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
שר ללא תיק
14 במאי 20152 בספטמבר 2015
(16 שבועות)
תחת ראש הממשלהבנימין נתניהו
חבר הכנסת
24 בפברואר 2009 – מכהן
(10 שנים)
כנסות1821
תפקידים בולטים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

אופיר אָקוּנִיס (נולד ב-28 במאי 1973) הוא שר המדע והטכנולוגיה וחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד.