אברהם שריר

  • אברהם שריר
    אברהם שריר.png
    תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן.
    נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
    לידה 23 בדצמבר 1932
    ממלכת רומניהממלכת רומניה יאשי, ממלכת רומניה עריכת הנתון בוויקינתונים
    פטירה 24 במרץ 2017 (בגיל 84)
    ישראלישראל תל אביב-יפו, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    השכלה
    • האוניברסיטה העברית בירושלים
    • אוניברסיטת תל אביב עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, עורך דין עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה הליכוד, המפלגה לקידום הרעיון הציוני
    שר המשפטים ה־10
    30 ביולי 198622 בדצמבר 1988
    (שנתיים ו-20 שבועות)
    תחת ראש הממשלה יצחק שמיר
    יצחק מודעי
    דן מרידור
    שר התיירות ה־3
    11 באוגוסט 198122 בדצמבר 1988
    (7 שנים ו-19 שבועות)
    תחת ראש הממשלה יצחק שמיר
    גדעון פת (כשר התעשייה, המסחר והתיירות)
    גדעון פת
    חבר הכנסת
    13 ביוני 197713 ביולי 1992
    (15 שנים)
    כנסות 912
    תפקידים נוספים
    • מנהל המחלקה הכלכלית של הסוכנות היהודית בארצות הברית
    • ה קונסול כלכלי של ישראל באטלנטה
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    אברהם (אַבּרָשָה) שָריר (23 בדצמבר 193224 במרץ 2017) היה חבר הכנסת ושר משפטים והתיירות מטעם מפלגת הליכוד בממשלות יצחק שמיר.

  • ביוגרפיה
  • עמדותיו
  • לקריאה נוספת
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים

אברהם שריר
אברהם שריר.png
תמונה זו מוצגת בוויקיפדיה בשימוש הוגן.
נשמח להחליפה בתמונה חופשית.
לידה 23 בדצמבר 1932
ממלכת רומניהממלכת רומניה יאשי, ממלכת רומניה עריכת הנתון בוויקינתונים
פטירה 24 במרץ 2017 (בגיל 84)
ישראלישראל תל אביב-יפו, ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
מדינה ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
השכלה
עיסוק פוליטיקאי, עורך דין עריכת הנתון בוויקינתונים
מפלגה הליכוד עריכת הנתון בוויקינתונים
סיעה הליכוד, המפלגה לקידום הרעיון הציוני
שר המשפטים ה־10
30 ביולי 198622 בדצמבר 1988
(שנתיים ו-20 שבועות)
תחת ראש הממשלה יצחק שמיר
שר התיירות ה־3
11 באוגוסט 198122 בדצמבר 1988
(7 שנים ו-19 שבועות)
תחת ראש הממשלה יצחק שמיר
גדעון פת (כשר התעשייה, המסחר והתיירות)
חבר הכנסת
13 ביוני 197713 ביולי 1992
(15 שנים)
כנסות 912
תפקידים נוספים
לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית OOjs UI icon info big.svg

אברהם (אַבּרָשָה) שָריר (23 בדצמבר 193224 במרץ 2017) היה חבר הכנסת ושר משפטים והתיירות מטעם מפלגת הליכוד בממשלות יצחק שמיר.