אבנר חי שאקי
English: Avner Shaki

  • אבנר חי שאקי
    פרופסור אבנר חי שאקי
    פרופסור אבנר חי שאקי
    לידה 5 בפברואר 1926
    צפת, פלשתינה (א"י) עריכת הנתון בוויקינתונים
    פטירה 28 במאי 2005 (בגיל 79)
    ישראל עריכת הנתון בוויקינתונים
    מדינה ישראלישראל  ישראל
    מקום קבורה בית העלמין ירקון עריכת הנתון בוויקינתונים
    השכלה האוניברסיטה העברית בירושלים עריכת הנתון בוויקינתונים
    עיסוק פוליטיקאי, עורך דין, חוקר משפט עריכת הנתון בוויקינתונים
    מפלגה מפד"ל עריכת הנתון בוויקינתונים
    סיעה מפד"ל, חבר כנסת יחיד
    השר לענייני דתות ה־11
    11 ביוני 199013 ביולי 1992
    (שנתיים ו-4 שבועות)
    זבולון המר
    יצחק רבין
    שר בלי תיק
    27 בדצמבר 198811 ביוני 1990
    (שנה ו-23 שבועות)
    חבר הכנסת
    16 ביולי 197021 בינואר 1974
    (3 שנים ו-27 שבועות)
    13 באוגוסט 19847 ביוני 1999
    (14 שנים)
    כנסות 7, 11 - 14
    תפקידים בולטים
    • סגן שר החינוך והתרבות
    לעריכה בוויקינתונים שמשמש מקור לחלק מהמידע בתבנית oojs ui icon info big.svg

    אבנר חי שאקי (5 בפברואר 1926 - 28 במאי 2005) היה משפטן ואיש ציבור ישראלי. שימש פרופסור למשפטים באוניברסיטת תל אביב, חבר הכנסת ושר בממשלות ישראל מטעם המפד"ל.

  • חייו
  • פרסומיו
  • פרשת העמותות ופרשת התרומות
  • קישורים חיצוניים
  • הערות שוליים